Köpek Kreşi Hizmetimiz Hakkında

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Köpek Kreşi

Köpek kreşi ile en yakın dostlarınızın siz yokken güvende olmasını ister misiniz? Kim istemez ki? En yakın dostunuz olan köpeğiniz siz işteyken evde tek kalıyor ve ihtiyaçlarını karşılayamıyor değil mi?

Her ne kadar mamasını, suyunu hazırlasanız da köpeklerin oyun oynama, sevilme, tuvalet gibi ihtiyaçları vardır. İşte bu noktada köpeğinizle beraber ayrı kalmak zorunda kaldığınız zamanlarda, ihtiyaçları en iyi şekilde karşılansın diye köpek kreşi hizmetini sizlere sunuyoruz!

Zaman zaman can dostlarımızdan ayrı kalmamız gerekebilir. Acil işlerimiz nedeniyle ya da çalışmamız gerektiği için can dostlarımızı yalnız bırakmak durumunda kalabiliriz. Bu doğrultuda sizlere sunduğumuz köpek kreşi hizmeti ile gün içerisinde köpeğinizin tüm ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayabilirsiniz.

Köpek Kreşi Can Dostunuza Ne Sunar?

Köpek kreşinde can dostlarınız tıpkı anaokuluna ya da kreşe giden bir çocuk gibi vakit geçirmektedir. Bizlere emanet edilen köpeğin gün içerisindeki tüm ihtiyaçları en iyi şekilde karşılanır. Köpeğiniz tüm gün oyun oynar, sizin talepleriniz doğrultusunda beslenmesini gerçekleştirir, tuvalet ihtiyacını giderir. Bunların yanı sıra gün içerisinde dışarıda gezer ve akşam olduğunda ise mutlu bir şekilde size kavuşur. Siz de gün boyunca köpeğinizin mutlu olduğunu bildiğiniz için huzurla işlerinizi halledebilirsiniz!

Bir köpek kreşi seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli husus şüphesiz ki güvendir. Can dostunuza iyi davranıldığından emin olmadığınız bir kreşe para ödemek istemezsiniz değil mi? O halde alanında uzman kişilerden oluşan kadromuz ile beraber desteklerinden yararlanmak için bizi seçebilirsiniz.

Can Dostunuz Bobyland Köpek Kreşi’ni Çok Sevecek!

Bobyland Köpek Kreşi, köpeğinizin gün içerisindeki ihtiyaçlarını sizin yerinize en iyi şekilde gerçekleştiriyor. 10:00 18:00  çalışma saatlerimizle sizlere en iyi desteği sunuyoruz! Bunun yanı sıra sadece acil durumlar için 7/24 personelimiz bulunuyor. Sizden tek isteğimiz köpeğinizin maması ve karnesi varsa oyuncakları, yatağı şeklindedir.

Artık siz işlerinizi hallederken aklınız sevimli dostunuzda kalmayacak. Köpek kreşi, köpek oteli ve köpek eğitimi gibi tüm hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Can dostunuz için en iyi olanı seçin!

Kreşte Kalan MisafirlermizBobyland köpek kreşi

https://www.bobyland.com.tr/wp-content/uploads/2022/06/bobyland_kopek_oteli_logo_footer.png
Hakkımızda
İstikbal cad. no :80 Çelebi, 35310 Güzelbahçe/İzmir
Her gün: 10:00 - 18:00
ABONE OL!