Köpek Huzur Evi Hizmetimiz Hakkında

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Köpek Huzur Evi

Köpeğinizden uzun bir süre ayrılmak zorunda kalacağınız zaman biz Bobyland ailesi olarak bu defa da size Köpek Huzur Evi olarak kapımızı açıyoruz .Sizin yokluğunuzda köpeğiniz ile en az sizin kadar yakından ilgileniyor ve ona ihtiyacı olan sevgiyi veriyoruz! Dilediğiniz zaman otelimizde köpeğinizle kaliteli zamanlar geçirebilirsiniz. Peki, ama nasıl? Köpek huzur evi tam olarak neyi içeriyor?

Uzun süreli şehir dışı seyahatlerinizde, hastalandığınızda, köpeğiniz ile ilgilenecek kimse olmadığında, cenazeniz ya da düğününüz olduğunda, tatile gideceğinizde ya da tatilden dönüp kış aylarında köpeğe bakacak yeriniz olmadığında huzur evinin sağladığı avantajlardan yararlanabilirsiniz!

Yaşlı Köpekler İçin Huzur Evi

Köpekler yaşlandıklarında evde tek başına kalmakta zorluk yaşayabilir. Gözleri görmeyen köpeğiniz kendine zarar verebilir. Bir yerlere çarpabilir ya da düşebilir. Hayatın koşuşturmacası, iş hayatınız ve yoğunluğunuz nedeni ile yaşlanan köpeğinizin tüm gereksinimlerini karşılayamıyorsanız Bobyland Köpek Huzur Evi hizmetinden yararlanabilirsiniz!

Uzun Sureli Konaklama

Kısa süreli, uzun süreli ya da tamamen bize emanet edeceğiniz can dostunuzun bakımı ile ilgili tüm süreçlere birlikte karar veriyoruz. Köpeğinizin huzurlu bir şekilde yaşamını sürdürmek için elimizden geleni yapıyoruz. Köpeğinizin odasında dilediğiniz eşyaları bulundurabiliriz. Yerlerimiz yıkanabilir malzeme olduğu için halı ya da alttan ısıtmalı mat gibi ürünler kullanabiliriz. Dilerseniz köpeğinizin sevdiği koltuk, minder gibi eşyaları bulundurabiliriz. Süreci tamamen birlikte sürdürerek köpeğinizin güvenilir bir ortamda bulunmasını sağlıyoruz.

Bobyland olarak köpek huzur evinin yanı sıra köpek kreşi, köpek oteli, köpek eğitimi ve pet taksi hizmetlerini sizler için sunuyoruz.

Köpek Huzur Evi MisafirlermizBobyland Huzur Evi

https://www.bobyland.com.tr/wp-content/uploads/2022/06/bobyland_kopek_oteli_logo_footer.png
Hakkımızda
İstikbal cad. no :80 Çelebi, 35310 Güzelbahçe/İzmir
Her gün: 10:00 - 18:00
ABONE OL!