Bobyland Köpek Oteli Hizmet Şartları

Hizmet Şartları

Hizmet Şartları :

Köpeğinizin aşı karnesi getirilmek zorundadır.

Aşı eksiği olan köpeği kesinlikle otelimize kabul edemiyoruz.

İstediğimiz aşılar kuduz, bronchine , karma, lyme , mantar ve 1 ay öncesinden yapılmış iç ve dış parazit.

Karnesinde aşıların hepsinin bir Veteriner Hekim tarafından kaşeli ve imzalı olması gerekmektedir.

En az 4.5 aylık olması gerekmektedir. 4.5 aylık ‘ tan küçük köpekler aşıları tamamlanmadığı içi otelimize kabul edilmemektedir.

Bulaşıcı hastalığı olan hiçbir köpeği otelimize kabul etmemekteyiz.

Köpeğinizi bize teslim ederken, sizlere ulaşamadığımız zamanlar için acil durumlarda ulaşabileceğimiz bir yakınınızın ve Veteriner Hekiminizin iletişim numarasını lütfen bize bildiriniz.

Otelimizde konaklama bedeli gecelik olarak alınmaktadır. Öğlen 12 ‘ den sonra bir günlük daha ücret alınmaktadır.

Köpeğinizi yıkanmış olarak teslim almak istiyorsanız gelmeden 4 saat öncesinde bildirirseniz , yıkayarak sizlere teslim edebiliriz.(Yıkamadan ücret alınmamaktadır).

Köpeğiniz regl dönemindeyken otelimizde güvenli bir şekilde kalabilir. Çünkü her köpeğin kendine ait bir odası vardır.

Köpeğiniz otelimizde kaldığı süreçte kullanacağı bir ilaç var ise bizlere Veteriner Hekiminizin reçetesi ile birlikte teslim ediniz.

Mesai saatlerimiz 10 : 00-18 : 00 arasıdır (Acil durumlar için 24 saat personel bulunmaktadır).

Uzun süreli konaklamalarda köpeğinizin stres yaşamaması için bizimle öncesinde tanıştırırsanız çok memnun oluruz.

Sıkça sorulan sorular :
Köpeğim bir günde ne kadar geziyor ?

Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere gezinti alanına çıkarıyoruz.1 sefer de koşu parkında oyun oynayarak kaliteli zaman geçiriyoruz.

Sağlık sorunu yaşamaması için köpeğinizi getirirken kendi mamasını sizden talep ediyoruz.

Her köpeğin kendisine ait bungalov şeklinde villaları vardır. Her köpek tek başına kalmaktadır. Kesinlikle diğer köpeklerle beraber aynı odada tutmuyoruz. Köpeğinizin stres yaşamaması ve kendini kendi evinde gibi hissetmesi için gelirken yatağını, oyuncakları mama kaplarını getirmenizi istiyoruz. Odasının içini kendi odası gibi dizayn ediyoruz. Ancak aynı evin köpekleri ise ve beraber yaşıyorlarsa aynı odada kalabilirler.

Köpeğinizi bizlere getirirken sağlık karnesini, yatağını ve yatak örtüsünü, oyuncaklarını yanında getirmeniz gerekiyor. Sağlık karnesini istememizin sebebi tüm aşılarının tam olduğu görebilmek için istiyoruz. Otelimize aşı eksiği olan köpek kesinlikle kabul edilmemektedir. Yatak ve yatak örtüsünü kendini evinde yuvasında hissetmesi için istiyoruz. Oyuncağı ise sahibinden ayrı kaldığı zamanlarda stresini azaltmak için kullanılıyoruz. Mamasını ise mama değişikliğinden rahatsız olup hasta olmasının engellemek için istiyoruz. İsteğe bağlı olarak otelimizde her türlü mama bulunmaktadır. Yine isteğe bağlı olarak vitaminler verilebiliyoruz.

Otelimizde 24 saat personel bulunmaktadır . 24 saat telefon ile köpeğinizin durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Müşteri kabul saatlerimiz 10:00-18:00 arasıdır.

Acil durumlarda otelimizde mevcut veteriner hekim bulunmaktadır. Kesinlikle kendi veterineri ile iletişime geçmeden müdahale yapılmamaktadır. Köpeğinizin kendi veterinerine götürerek acil müdahale yapılmasını sağlıyoruz.

Köpeğinizi 10:00 – 18:00 arası bizlere teslim edebilirsiniz. Acil durumlarda bizimle iletişime geçerseniz 24 saat hizmet verebilmekteyiz. Acil durumlar haricinde mesai saatleri dışında otelimize köpek kabul edilmemektedir. Çıkış saati olarak öğlen 12:00 kadar teslim alırsanız o günün ücreti alınmamaktadır. Eğer saat öğlen 12:00 geçer ise bir günlük daha ücret alınmaktadır. Köpeğinizi yıkanmış olarak teslim almak istiyorsanız gelmeden 3 saat öncesinde bildirirseniz , yıkayarak sizlere teslim edebiliriz.(Yıkamadan ücret alınmamaktadır).

Köpeğinizi tuvalete çıkardığınız saatleri bize bildirirseniz aynı saatlere uyum sağlayabiliriz. Bu sayede evine geri döndüğünde tuvalet alışkanlığı bozulmamış ve sizde zorluk yaşamamış olursunuz.

Köpeğinizi otelimize getirirken sağlık karnesini, yatağını ve yatak örtüsünü, oyuncaklarını ve mamasını yanında getirmeniz gerekiyor. Otelimize aşı eksiği olan köpek kesinlikle kabul edilmemektedir. Evinden ayrıyken stres yaşamaması için yatağını, yatak örtüsünü ve oyuncağını kendini evinde gibi hissetmesi için istiyoruz. Mama değişikliğinden ötürü rahatsızlanmasını engellemek için kendi mamasını getirmenizi talep ediyoruz. İsteğe bağlı olarak otelimizde her türlü mama bulunmaktadır.