Bobyland Köpek Oteli

Bobyland Köpek Oteli

Bobyland Köpek Oteli

Otelimizin Özellikleri
Köpek Otelimizde 24 adet bungalov ev tarzında kulübe bulunmaktadır.
Suit Kulübe ( TL) - Büyük Kulübe ( TL) - Küçük Kulübe( TL)

Suit odalarımız 10 metrekare ve internetten 24 saat canlı izlenebilmektedir .
Büyük odalarımız 8 metrekaredir.
Küçük odalarımız 6 metrekaredir.

Köpekleriniz klimalı (sıcak - soğuk) kulübelerde istirahat etmektedir. Bulundukları kulübeler ısı yalıtımlıdır.
Vardiyalı olarak 24 saat otelde görevli personel bulunmaktadır.24 saat telefonla arayıp köpeklerinizin durumunu öğrenebilirsiniz.
Otelimizin kulübeler bölümüne güvenlik açısından personel harici hiç kimse alınmamaktadır.
Odalarımızın iç ve dış kısımlarında isteğe bağlı olarak akşamları da köpeklerimizin kulübe aydınlatması yapılmaktadır.
Ozon ve ultraviyole ışınları ile dezenfektasyon yapılmasının yanı sıra her gün Avrupa standartlarında ilaçlarla yıkanıp, temizleme işlemi yapılmaktadır.
Her kulübenin kendine ait bahçesi vardır. Köpekleriniz isterse kulübe içerisinde, isterse kulübesinin bahçesinde istirahat edebilmektedir.
Her köpeğin kendisine ait bungalov tarzında villaları bulunmaktadır. Her köpek yalnız başına odalarında kalmaktadır. Kesinlikle diğer köpeklerle beraber aynı odada tutmuyoruz. Ancak aynı evin köpekleri ise isteğe bağlı olarak aynı odada kalmasını bizlerden talep edebilirsiniz.
Köpeğinize Özel Oyun Parkımız.
Köpeğiniz oyun parkına tek olarak alınıp, personelimiz ile oyun oynamaktadır.
Oyun parkında diğer köpekler ile buluşturulmamasının sebebi hem hijyen açısından, hem de fiziksel açıdan zarar görmemeleri içindir.

Köpeğiniz teslim alınırken
Sizden köpeğinizin
* Yatağını veya yatak örtüsünü
* Mamasını
* Oyuncağını
* Karnesi
Köpeğinizi otelimize getirirken sağlık karnesini, yatağını ve yatak örtüsünü, oyuncaklarını ve mamasını yanında getirmeniz gerekiyor. Otelimize aşı eksiği olan köpek kesinlikle kabul edilmemektedir. Evinden ayrıyken stres yaşamaması için yatağını, yatak örtüsünü ve oyuncağını kendini evinde gibi hissetmesi için istiyoruz. .Mama değişikliğinden ötürü rahatsızlanmaması için kendi mamasını getirmenizi talep ediyoruz. İsteğe bağlı olarak otelimizde her türlü mama bulunmaktadır. Köpeğinizi yıkanmış olarak teslim almak istiyorsanız gelmeden 3 saat öncesinde bildirirseniz , yıkayarak sizlere teslim edebiliriz.(Yıkamadan ücret alınmamaktadır).
Otelimizin 24 saat personel bulunmaktadır.
Otel Giriş Saati : 10 : 00 – 18 : 00
Otel Çıkış Saati : 10 : 00 – 18 : 00
Acil durumlarda bizimle iletişime geçerseniz 24 saat hizmet verebilmekteyiz. Acil durumlar haricinde mesai saatleri dışında otelimize köpek kabul edilmemektedir. Çıkış saati olarak öğlen 12:00 kadar teslim alırsanız o günün ücreti alınmamaktadır. Eğer saat öğlen 12:00 geçer ise bir günlük daha ücret alınmaktadır.